Přeskočit na obsah

Flyboard

Flyboarding je vzrušující vodní sport, který zahrnuje speciální zařízení, nazývané flyboard, ten je propojen s vodním skútrem. Průběh zážitku začíná odborným školením a výběrem vhodné výbavy. Když je účastník připraven, jde do vody a pod dohledem instruktora, za pomocí flyboardu se přemístí do předem bójemi vyhrazeného prostoru. Kde to vše začíná!

Záměrem flyboardingu je poskytnout jedinečný zážitek spojený s létáním nad hladinou vody, což otevírá nové možnosti pro rekreační vodní aktivity. Sport kombinuje dovednosti a zkušenosti z běžných sportů a aktivit. Což ho činí atraktivní volbou pro ty, kteří hledají adrenalinový zážitek a nový druh zábavy.

Důvody pro vyzkoušení flyboardingu zahrnují nejen dočasný únik denních starostí do vzduchu a adrenalin, ale také rozvoj rovnováhy, koordinace a odvahy. Je to skvělý způsob jak se postavit vlastnímu strachu nejen z výšek. Tento sport poskytuje jedinečný způsob, jak prožít svobodu a objevit nové dimenze vodních aktivit. Pro ty, kteří touží po nové výzvě, je flyboarding skvělou volbou kterou si užijete s celou rodinou, přáteli či firmou.